Spolek Sokol PODMOKLANY je nezisková organizace, které se stará o rozvoj kulturních a sportovních aktivit v obci Podmoklany.

Činnost našeho sdružení je velice různorodá. Každý rok pořádáme Podmoklanské "Léto v pohybu". V jehož rámci jsou organizovány nohejbalový a tenisový turnaj. Dále se staráme o organizaci turistiky, výletů na kolech a například i sportovní dovolené.

Z kulturní stránky se pak můžeme pochlubit organizováním dětských dnů, letních zábav a dalších akcí pro všechny věkové kategorie...

Dětské odpoledne + pálení čarodějnic

Poslední dubnový den se v naší obci konalo odpoledne věnované dětem. To bylo navíc zakončené upálením symbolické čarodějnice na více než 3metrové hranici.

Během odpoledne si děti všech věkových kategorií zasoutěžily na více než deseti různorodých stanovištích. Nasbírané body pak proměnily v dáreček, který si tento den zasloužil snad úplně každý.
Odpoledne to bylo velice vyčerpávající a ne všechny děti vydržely do večerních hodin. To nás ještě čekalo spálení velkolepé hranice, čímž jsme zahnali zlé síly na rok dopředu...

Celá akce se nesla ve velice přátelském duchu a my vám za to moc děkujeme. Je to totiž hlavně vaše zásluha... i proto se těšíme na shledanou na dalších podobných akcích.

Hledat

Následující akce

Žádné události

Počasí

Přihlášení