Spolek Sokol PODMOKLANY je nezisková organizace, které se stará o rozvoj kulturních a sportovních aktivit v obci Podmoklany.

Činnost našeho sdružení je velice různorodá. Každý rok pořádáme Podmoklanské "Léto v pohybu". V jehož rámci jsou organizovány nohejbalový a tenisový turnaj. Dále se staráme o organizaci turistiky, výletů na kolech a například i sportovní dovolené.

Z kulturní stránky se pak můžeme pochlubit organizováním dětských dnů, letních zábav a dalších akcí pro všechny věkové kategorie...

Podmoklanskou SMEČ ovládly domácí týmy

Čtvrtý ročník nohejbalového turnaj trojic nabídl velice zajímavou podívanou, která byla okořeněna finálovým soubojem domácích družstev.

Za slunečného počasí se turnaje zúčastnilo 6 vyrovnaných týmů, složených z hráčů od 20 do 65let. O vyrovnanosti svědčí i to, že o postupu do semifinále rozhodovalo skóre, protože týmy na 4.-6. místě měli shodný počet čtyř bodů.

V prvním semifinálovém klání se utakli ŠTAMGASTI(1.místo v základní skupině) proti týmu ELEFANTI(4.). Přesvědčivá výhra domácího týmu ELEFANTŮ byla velkým překvapením pro všechny zúčastněné. V druhém semifinále pak tým PODMOKLAN(2.) porazil tým ŠERÁCI(3.). ŠERÁCI si to však vynahradili v zápase o 3.tí místo, který ovládli.

Ve finále se tak utkaly dva domácí týmy PODMOKLANY x ELEFANTI. Po vyrovnaném průběhu nakonec zvítězil tým PODMOKLAN a zaslouženě si odnesl pohár pro vítěze.

 

Konečné pořadí:

1. PODMOKLANY (Bílek P., Křikava Z., Zvolánek M.)

2. ELEFANTI (Bílek D., Křikava M., Štěrba V.)

3. ŠERÁCI ( Kalous L., ..., ...)

4. ŠTAMGASTI ( Dobiáš J., Hadrava P., Růžička T.)

5. OTROCI (Kolář P., Eis R., Vařečka P.)

6. MOHYKÁNI (Zvolánek, Novotný, Burian)

Hledat

Následující akce

Žádné události

Počasí

Přihlášení