Spolek Sokol PODMOKLANY je nezisková organizace, které se stará o rozvoj kulturních a sportovních aktivit v obci Podmoklany.

Činnost našeho sdružení je velice různorodá. Každý rok pořádáme Podmoklanské "Léto v pohybu". V jehož rámci jsou organizovány nohejbalový a tenisový turnaj. Dále se staráme o organizaci turistiky, výletů na kolech a například i sportovní dovolené.

Z kulturní stránky se pak můžeme pochlubit organizováním dětských dnů, letních zábav a dalších akcí pro všechny věkové kategorie...

PODMOKLANSKÁ SMEČ již po páté!

Dne 10. srpna 2013 se již po páté konal ve sportovním areálu U Koupaliště v Podmoklanech nohejbalový turnaj PODMOKLANSKÁ SMEČ. Za velmi příznivého počasí se na naše hřiště sjelo rekordních 11 tříčlenných týmů!

Podrobnou reportáž o vydařeném sportovním dni napsala Lenka Němcová a přečíst si ji můžete po kliknutí na následující odkaz:

Podmoklanská smeč 2013 - podrobná reportáž Lenky Němcové

 

Několik fotografií z turnaje si pak můžete prohlédnout na adrese:

http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?aid=2512526

Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům za pěkné ceny. Především hlavnímu sponzorovi, kterým byl pivovar Rychtář!  Dále pak samozřejmně všem 11 týmům za hojnou účast!!! A v neposlední řadě všem pořadatelům za skvělou organizaci.


Těšíme se zase za rok !!!

Hledat

Následující akce

Žádné události

Počasí

Přihlášení