Spolek Sokol PODMOKLANY je nezisková organizace, které se stará o rozvoj kulturních a sportovních aktivit v obci Podmoklany.

Činnost našeho sdružení je velice různorodá. Každý rok pořádáme Podmoklanské "Léto v pohybu". V jehož rámci jsou organizovány nohejbalový a tenisový turnaj. Dále se staráme o organizaci turistiky, výletů na kolech a například i sportovní dovolené.

Z kulturní stránky se pak můžeme pochlubit organizováním dětských dnů, letních zábav a dalších akcí pro všechny věkové kategorie...

PODMOKLANSKÁ SMEČ již po páté!

Dne 10. srpna 2013 se již po páté konal ve sportovním areálu U Koupaliště v Podmoklanech nohejbalový turnaj PODMOKLANSKÁ SMEČ. Za velmi příznivého počasí se na naše hřiště sjelo rekordních 11 tříčlenných týmů!

Podrobnou reportáž o vydařeném sportovním dni napsala Lenka Němcová a přečíst si ji můžete po kliknutí na následující odkaz:

Podmoklanská smeč 2013 - podrobná reportáž Lenky Němcové

 

Několik fotografií z turnaje si pak můžete prohlédnout na adrese:

http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?aid=2512526

Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům za pěkné ceny. Především hlavnímu sponzorovi, kterým byl pivovar Rychtář!  Dále pak samozřejmně všem 11 týmům za hojnou účast!!! A v neposlední řadě všem pořadatelům za skvělou organizaci.


Těšíme se zase za rok !!!

Hledat

Následující akce

út dub 30
Dětský den

Počasí

Přihlášení


„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich